Slideshow title 1::Description Slideshow title 2::Description Slideshow title 3::Description Slideshow title 4::Description

Utworzono: niedziela, 25 październik 2020

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 w Tarnobrzegu informuje Uczniów oraz ich Rodziców, że w związku z najnowszym rozporządzeniem  MEN w sprawie czasowego ograniczenia  funkcjonowania szkół w systemie stacjonarnym, od poniedziałku 26 października w Szkole Podstawowej nr 6 w Tarnobrzegu klasy 1 -3 będą miały zajęcia w systemie stacjonarnym, a klasy 4 -7 w systemie zdalnym. Praca zdalna będzie realizowana za pośrednictwem aplikacji ZOOM oraz e-dziennika i ustalonych komunikatorów. Wszystkie zajęcia stacjonarne oraz zdalne będą się odbywać zgodnie z obowiązującym od września planem lekcji, a frekwencja uczniów na tych zajęciach oraz ich postępy w nauce będą monitorowane tak jak dotychczas.

Jednocześnie informujemy, że świetlica funkcjonuje w dotychczasowej, niezmiennej formie wyłącznie dla klas 1-3.

Procedury COVID-19

Utworzono: poniedziałek, 31 sierpień 2020

Procedury COVID

Informacje i apele w dobie pandemii

Utworzono: poniedziałek, 01 czerwiec 2020

Szanowni Państwo,

prosimy o zapoznanie się z nowym harmonogramem rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

Ministerstwo Edukacji Narodowej opracowało harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021, w tym terminy postępowania rekrutacyjnego, składania dokumentów do klasI szkół ponadpodstawowych.

Szczegółowe informacje dostepne na stronie MEN

1. Terminy postępowania rekrutacyjnego

2. Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021

3. Wykaz przedmiotów, które w 2020 będą wykonywać badania lekarskie